Výroba

Při výrobě dřevěných eurooken, vchodových a interiérových dveří dbáme na kvalitní zpracování, každý výrobek prochází několika kontrolami!
Firma JAVORNÍK CZ – PLUS s.r.o. disponuje nejmodernějšími technologiemi a obráběcími CNC centry, díky kterým také nabízí vysokou kvalitu produkce.
Např.: COLOMBO AM 50 – CNC obráběcí stroj na výrobu eurooken a vchodových dveří propojený online s PC, veškeré rozměry zadává řídící jednotka z podkladů zadaných softwarem KLAES.

Nemalý podíl na vysoké kvalitě výrobků má také systém povrchové úpravy oken a vchodových dveří. Tato povrchová úprava je prováděna vysokotlakou pumpou v klimatizované lakovně. Dále pak MORBIDELLI AUTHOR 644 , CNC obráběcí centrum propojený online s PC, tento stroj je řízen CAM systémem. Díky tomuto strojnímu vybavení naše výrobky vyhovují nejnáročnějším požadavkům zákazníků. O špičkové kvalitě výrobků se můžete osobně přesvědčit přímo ve výrobním závodě ve Štítné nad Vláří.
S ohledem na ochranu životního prostředí a z důvodu neustále se zvyšujících cen energií společnost JAVORNÍK CZ – PLUS s.r.o. neustále sleduje moderní trendy na trhu. Poslední novinkou je specializace na výrobu extraizolačních oken pro nízkoenergetické stavby a pasivní domy.

Váš výrobce dřevěných oken a dveří JAVORNÍK CZ PLUS s.r.o.

 

JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o., Štítná nad Vláří 414, 763 33 Štítná nad Vláří Tel: +420 577 310 519, Fax: +420 577 336 223
© 2015 JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.Tvorba www stránek | Machin.cz