Veletrhy

Naše účast na veletrhu Stavba Ostrava

Odborné stavení veletrhy Střechy, Pláště, Izolace, Stavba Ostrava a Výtahy a zdvihací technika, které proběhly ve dnech 17. – 20 února na Výstavišti Černá louka v Ostravě, byly úspěšné jak pro vystavovatele tak návštěvníky. Na 19. ročníku se prezentovalo 155 vystavovatelů z České a Polské republiky a v průběhu čtyř dnů zavítalo na výstaviště 12.171 návštěvníků, kteří přišli již s danými požadavky nebo cíleně za konkrétními firmami.

Firma JAVORNÍK CZ PLUS zde měla rovněž svůj stánek. Bylo zde prezentováno několik našich výrobků. Eurookna, vchodové i interiérové dveře JAVORNÍK byly zákazníkům předvedeny našimi specialisty.

Výstava FOR ARCH Praha 2012

Účast na 23. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH

Výstava FOR ARCH Praha 2011

I v letošním roce se naše firma prezentovala na velkolepé výstavě FOR ARCH v Pražském veletržním areálu Letňany

Výstava FOR ARCH 2010 v Praze

V září letošního roku se společnost JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o. zúčastnila každoroční výstavy FOR ARCH v Praze. I letos se naše výrobky: eurookna, špaletová okna a vchodové dveře těšily velkému zájmu návštěvníků.

Ohlednutí za výstavou „For ARCH 2009″

Společnost Javorník CZ Plus se i letos zúčastnila veletrhu FOR ARCH, kde prezentovala své kvalitní dřevěné výrobky z ekologických materiálů. Na této výstavě prezentovala společnost Javorník CZ Plus své výrobky – dřevěná okna s dveře, která byla oblíbená mezi návštěvníky.

20. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2009

Každý rok se účastní společnost Javorník CZ Plus stavebního veletrhu FOR ARCH, kde prezentuje svou výrobní činnost.

Společnost Javorník CZ Plus se i letos zučastní veletrhu FOR ARCH, na kterém je připravena prezentovat své novinky, které nabízí již nyní svým zákazníkům. Technologie výroby se od loňského stavebního veletrhu posunula významně zlepšila. A nyní jsme schopni reagovat na každý požadavek zákazníka rychle a precizně.

Díky tomu jsme získali spoustu firem, které se zabývají komplexním řešením ve stavebním průmyslu.

JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o., Štítná nad Vláří 414, 763 33 Štítná nad Vláří Tel: +420 577 310 519, Fax: +420 577 336 223
© 2015 JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.Tvorba www stránek | Machin.cz