O společnosti

Vítejte na stránkách firmy Javorník CZ Plus. Jste tu správně pokud hledáte krásná a kvalitně vyrobená dřevěná okna a dveře. Naše výroba je zaměřena na dřevěná špaletová okna,eurookna, vchodové dveře, interiérové dveře. Naše výrobky jsou vyráběny z tradičních materiálů jak evropských, tak dovozových (smrk, borovice , dub,…). Tyto dřeviny jsou před zpracováním všechny vysušeny, což je pro dřevěná eurookna nejideálnější na zpracování a následnou životnost. Dřevěná okna a dveře jsou odolná proti okolnímu prostředí, odolávají teplu i mrazu, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti.

 

Dřevěná eurookna a dveře, díky našim obchodním partnerům, se po celé České a Slovenské republice stávájí známějšími. Prodejní místa rozšiřujeme, naše nové obchodní partnery proškolujeme a díky blízké spolupráci s obchodníky, jsme si jisti, že se můžete s důvěrou k nim obrátit s Vaší poptávkou i Vy.

Eurookna, historická okna, dřevohliníková okna, vchodové dveře a interiérové dveře JAVORNÍK

Jednou z hlavních předností námi vyráběných dílů je používání 100% ekologicky čistých přírodních materiálů. Výrobky Javorník splňují náročné testy a zkoušky  v akreditovaných zkušebnách, mají platné certifikáty o shodě s dokumentací   i legislativou EU a jsou vyráběné v podmínkách certifikovaného systému jakosti ISO 9001:2001.  Dřevěná eurookna Javorník se vyrábějí v hloubkách profilu 68, 78 a 92 mm.Eurookna Javorník s izolačními trojsklysplňují podmínky dotace Zelená úsporám – kontaktujte nás pro podrobnosti.

Dřevěné vchodové dveře nabízíme ve více jak padesáti typech. Jako první v České republice jsme začali na výrobky aplikovat čtyřstupňovou povrchovou úpravu zahřívanou lazurou.

Našim cílem je mít samé spokojené zákazníky. Naše dřevěná eurookna, vchodové i interiérové dveře prochází mnoha kontrolami než se výrobky dostanou zákazníkovi. Díky systému kontrol při výrobě získáváme stále více referencí ve statní sféře i v soukromém sekteru. Eurookna, vchodové i interiérové dveře dodáváme po celé republice, a díky našim prodejcům na Slovensku, i do zahraničí.

Dřevo, po staletí nejpoužívanější stavební materiál, je zde prověřován drsnými klimatickými podmínkami. Naše firma využívá jak velké letité zkušeností zdejších lidí, taknejmodernějších poznatků a technologií zpracování dřeva při zakázkové výrobě eurooken a vchodových i interiérových dveří.

Díky našim prodejním místům se můžete s dřevěnými eurookny a dveřmi Javorníkseznámit po celé zemi.

Současná kapacita výroby, kvalita a komplexnost dodávek umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky stavebních firem a společností zabývajících se dodávkou stavebních prací.Kontaktujte naše obchodníky.


JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o., Štítná nad Vláří 414, 763 33 Štítná nad Vláří Tel: +420 577 310 519, Fax: +420 577 336 223
© 2015 JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.Tvorba www stránek | Machin.cz