O společnosti

Vítejte na stránkách firmy Javorník CZ - Plus. Jste tu správně, pokud hledáte krásná a kvalitně vyrobená dřevěná okna a dveře.
Naše výroba je zaměřena na dřevěná 
špaletová okna, eurookna a vchodové dveře. Produkty jsou vyráběny z tradičních evropských a dovozových materiálů (smrk, borovice , dub,…). Všechny tyto dřeviny jsou před zpracováním vysušeny, což je pro dřevěná eurookna nejideálnější na zpracování a následnou životnost. Dřevěná okna a dveře jsou odolná proti okolnímu prostředí, odolávají teplu i mrazu, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti.

 

Dřevěná eurookna a dveře, díky našim obchodním partnerům, se po celé České a Slovenské republice stávájí známějšími. Prodejní místa rozšiřujeme, naše nové obchodní partnery proškolujeme a díky blízké spolupráci s obchodníky jsme si jisti, že se k nim můžete s důvěrou obrátit s Vaší poptávkou i Vy.

Eurookna, historická okna, dřevohliníková okna, vchodové dveře a interiérové dveře JAVORNÍK

Jednou z hlavních předností námi vyráběných dílů je používání 100% ekologicky čistých přírodních materiálů. Výrobky Javorník splňují náročné testy a zkoušky  v akreditovaných zkušebnách, mají platné certifikáty o shodě s dokumentací i legislativou EU a jsou vyráběny v podmínkách certifikovaného systému jakosti ISO 9001:2001. Dřevěná eurookna Javorník se vyrábějí v hloubkách profilu 68, 78 a 92 mm. Eurookna Javorník s izolačními trojskly splňují podmínky dotace Zelená úsporám" – kontaktujte nás pro podrobnosti.

Dřevěné vchodové dveře nabízíme ve více jak padesáti typech. Jako první v České republice jsme začali na výrobky aplikovat čtyřstupňovou povrchovou úpravu zahřívanou lazurou.

Našim cílem je mít samé spokojené zákazníky. Dřevěná eurookna i vchodové dveře prochází mnoha kontrolami než se výrobky dostanou zákazníkovi. Díky systému kontrol při výrobě získáváme stále více referencí ve statní sféře i v soukromém sekteru. Eurookna i vchodové dveře dodáváme po celé republice, a díky našim prodejcům na Slovensku a zahraničí.

Dřevo, po staletí nejpoužívanější stavební materiál je zde prověřován drsnými klimatickými podmínkami. Naše firma využívá velké letité zkušenosti zdejších lidí i nejmodernější poznatky a technologie zpracování dřeva při zakázkové výrobě eurooken, vchodových i interiérových dveří.

Díky našim prodejním místům se můžete s dřevěnými eurookny a dveřmi Javorník seznámit po celé zemi.

Současná kapacita výroby, kvalita a komplexnost dodávek umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky stavebních firem a společností zabývajících se dodávkou stavebních prací. Kontaktujte naše obchodníky.


JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o., Štítná nad Vláří 414, 763 33 Štítná nad Vláří Tel: +420 577 310 519, Fax: +420 577 336 223
© 2015 JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.Tvorba www stránek | Machin.cz